Věnujte své pleti pár minut ráno i večer!

Autor: Institut citlivé pleti - 2018-05-30 11:19:36

obrázek č.1

Klíčem ke zdravé pleti je pravidelná a konzistentní péče. Nemusíte jí věnovat hodiny času, pokud budete dodržovat několik základních kroků, zvládnete to během pár minut.

Krásná a zdravá pleť vyžaduje pravidelnou hydrataci a přísun výživných látek. Díky správné kombinaci pečujících produktů dochází ke znásobení účinnosti produktů a výsledný efekt je tak mnohem více znatelný.

Rutinu péče o pleť začněte jejím důkladným čištěním. Večer, po celém dni pleť odličte odličovacím mlékem, které ji zbaví make-upu a povrchových nečistot. Na závěr ji dočistěte tonikem nebo čistícím gelem v případě mastné pleti. Při ranní očistě vyměňte odličovací mléko a pleťové tonikum za micelární vodu, která péči zjednoduší, ale stejně dobře pleť připraví na pěstící péči.

Dále je na řadě hydratační a vyživující péče. Díky tomu, že je pleť důkladně vyčištěna, dochází ke vstřebávání maxima aktivních látek, a to buď v průběhu dne, nebo noci. Při výběru hydratační a vyživující péče myslete nejen na typ pleti, ale také na současné roční období. Na léto se obecně hodí lehčí krémy, kdežto na zimu potřebuje pleť více hydratace, a proto sáhněte po hutnější konzistenci. Zvláštní pozornost je nutno věnovat nejcitlivější partii obličeje – očnímu okolí. Při použití krému ho kolem očí jemně vklepejte prsty a nechte vstřebat.

Při použití krému ho kolem očí jemně vklepejte prsty a nechte vstřebat.

Základní rutina péče o pleť vám nezabere více než 15 minut času denně a věřte, že tato chvilka je k nezaplacení! Díky ní bude vaše pleť prozářená a zdravá.

Komentáře

Mohlo by Vás zajímat

Chcete dostávat novinky?

Zaregistrujte se, odebírejte náš newsletter a získejte přístup k obsahu šitému Vám na míru!

Datum narození
Máte citlivou pleť?
Hlavní problémy pleti:

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné, ostatní jsou nepovinné. Nicméně Vás prosíme o uvedení co možná nejvíce údajů, abychom mohli připravovat obsah na míru Vašim potřebám.

Jméno a pohlaví
Datum narození
Máte citlivou pleť?
Hlavní problémy pleti: